slide5slide5slide5slide5

En Çok Arananlar

  28892
  28857
  28739
  28439
  28209
  27828
  27810
  27680
  27616
  27263

Ziyaretçi Sayımız

Bugün57
Ay715
Toplam300128

Otomobil teyp şifre (key code) programları

Otomobillerinizin anahtar kodlarını öğrenmek için servisler çok fazla para istemektedirler . Arabanızda kullandığınız teyp markasına göre verdiğim programlar işinize yarayacaktır. Servislerin kullandığı programların aynısıdır. Uzun bir uğraş sonucu temin ettikten sonra sizlerle de paylaşmak istedim. Kullanabileceğiniz programları linklerden indirebilirsiniz.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to Pinterest

Teyp kodu ekranı gelmiyor, ekranda SAFE yazıyor.

 

Aracımda Siemens VDO CDR2005 model teyp var. Kodu girmek için kontağı açın. AS tuşuna basın ve teybi açın. SAFE yazısı silinip kod ekranının 10 _ _ _ _ açılması gerekiyor. Fakat ne kadar basarsanız basın farketmiyor ve ekranda SAFE yazıyorsa aşağıda açıklayacağım şekilde teybinizi kontrol edin.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to Pinterest

Car300 Car400 Cdr500 teyp kodu girme, hatalı kod girme, teyp kodu öğrenme

Bu  teyplerde kod girmek için yapılacak işlemler;

1- Kontağı açın. Teyp kapalı olsun.

2- AS tuşuna basılı tutun ve teybi açın. Teybi açtığınızda ekranda SAFE yazarken 10 _ _ _ _ şekli gelecektir. Kod girişini açmış oldunuz. Şimdi kodları gireceksiniz. Buradaki 10 sayısı 10 deneme hakkınız olduğunu göstermektedir. Yanındaki dört boşluk ise dört basamaklı gireceğimiz kod kısmını ifade ediyor.

3- İlk kodumuzu girmek için teybin üzerindeki 1 numaralı tuşa basarak ekranda gireceğimiz kodun ilk sayını giriyoruz. Diyelim ki 1234 kodunu gireceğiz. 1 tuşuna iki defa basıyoruz. Bir kere bastık 0 oldu bir kere daha basıyoruz 1 oluyor. Kodun ilk harfini girmiş olduk. Girdiğiniz sayı zaten ekranda görünüyor.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to Pinterest

Corsa Krank Devir Sensör A hatası P0335

Corsa C aracım genellikle ışıklara geldiğimde araba yavaşladığında direk stop ediyordu. Rölantide herhangi bir sorun yoktu. Tam yavaşlarken pat diye stop ediyordu. Her zaman stop olayını yapmıyordu. Bazen sıklıkla bazen ise belirli aralıklarla oluyordu. Araba stoptan sonra hata ışığı yanıyordu. Daha sonra biraz fazla gaz vererek bir kaç saniye sonra çalışıyordu. Işık da sönüyordu. Ama bir defa 15 dakika çalışmadı. Az daha akü bitecekti. Hatayı tamircide makinadan okutturdum. Hata Krank Devir Sensör A hatasıydı.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to Pinterestİlker Danalı tarafından tasarlanmıştır. Tüm hakları saklıdır.