CCTV IP Default Password (CCTV IP Giriş Şifreleri) uygulamamı kullanan arkadaşlar için uygulama tanıtımını yapacağım. Uygulama kamera, dvr cihazı vb. aygıtların ip adreslerini kullanıcı isimlerini ve varsayılan şifreleri içermektedir.

 

Uygulamayı indirmek için tıklayınız. 

 admin username and dvr super login default password for camera

 

CCTV IP Giriş Şifreleri Uygulaması ne işe yarar?

CCTV IP Giriş Şifreleri uygulamasını kısaca tanıtmak gerekirse; bu uygulama tüm CCTV ve IP kamera cihazlarının fabrika ayarları şifreleri listesinin bir arada tutulduğu uygulamadır. Unuttuğunuz cihazın modeliyle varsayılan kullanıcı adı, şifre ve ip adreslerini ( default admin username and password ip address ) öğrenebilirsiniz.

(The app includes ip address, default username and admin super password for  DVRs, NVRs, CCTV, IP camera reset)  


Eğer ilk kurulum şifrelerini değiştirdiyseniz bu uygulama ile şifreyi öğrenemezsiniz. Fabrika ayarına getirip sonra denemeniz gerekmektedir. Uygulama tüm kamera bilgilerini bir liste şeklinde tutmaktadır. Bu şekilde tüm bilgiler tek bir kaynakta bulunmaktadır. Tek tek aramak zorunda kalmazsınız. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kullanıcıların isteklerini göze alarak uygulamayı geliştirmekteyim. İsteklerinizi bana ulaştırabilirsiniz.

Bir kullanıcının isteği üzerine son güncelleme ile uygulamayı kullananlar kendi kamera bilgilerini ekleyebilirler, tüm kamera bilgilerini değiştirebilirler ve isterlerse silebilirler.

Kamera bilgileri belirli aralıklarla güncellenmektedir.


Desteklenen şirketlerden bir kısmı aşağıdakilerdir;


3xLogic, ACTi, Aircam, Amcrest, American Dynmics, Appro, Arecont Vision, AvertX, Avigilon, Axis, Beward, Basler, Bosch, Bosch, Brickcom, Canon, CBC Ganz, Cenova, Cisco, CNB, Costar, Dahua, Dahua, Digital Watchdog, DRS, Dunlop, DVTel, DynaColor, FlexWatch, FLIR, Foscam, GeoVision, Grandstream, GVI, Haikon, Hanwha, HIKVision, Honeywell, IndigoVision, Intello, Interlogix, IPEYE, IOImage, IPX-DDK, IQInvision, JVC, Longse, Lorex, LTS Security, March Networks, MATRIXtech, Merit Lilin Camera, Merit Lilin Recorder, Messoa, Microdigital, Mobotix, Northern, Novicam, Oncam, Panasonic, Panasonic, Pelco, PiXORD, Polyvision, Q-See, QVIS, Reolink, Rivatech, Samsung, Samsung, Sanyo, Scallop, Sentry360, Sony, Space Technology, Speco, Speco, StarDot, Starvedia, Sunell, SV3C, Swann, Tiandy, Toshiba, Trendnet, Telexper, UDP, Ubiquiti, Uniview, Verint, Videocomm, VideoIQ, Vivotek, W-Box, Wodsee

 

CCTV IP Default Password Uygulaması Kullanımı

 

Kameraların giriş için kullanıcı adı, şifre ve ip adreslerinin gösterilmesi

Uygulamada kameralar listeli şekilde verilmiştir. Listedeki herhangi bir kameraya tıkladığınızda alt liste açılacak ve kamera ile ilgili bilgiler bu listede yer alacaktır. Admin username and password, ip address bilgileri görüntülenir.

cctv ip dvr super default password app tutorial

 

cctv ip default password for dvr camera login app tutorial

  

CCTV IP Default Passwords Uygulamasına Yeni Kamera Eklenmesi

Uygulamaya kendi istediğiniz kamera bilgilerini de ekleyebilirsiniz. Bunun için Add New Camera (Yeni Kamera Ekle) butonuna tıkladığınızda karşınıza yeni bir sayfa açılacak. Burada Kamera ismini girmeden kayıt yapamazsınız. Kamera ismini girdikten sonra diğer bilgilerden istediğinizi girip kayıt işlemi yapabilirsiniz. Save butonuna bastıktan sonra kayıt işlemi tamamlanmış olup kamera bilgileriniz alfabetik sıraya göre listenize eklenmiş olacaktır.

 

cctv ip default admin login password app tutorial

 

default login ip address password app tutorial

 

Uygulamada Kamera Bilgilerini Değiştirme ve Silme

Uygulamada kamera bilgilerinde değişiklik yapmak isterseniz listedeki değişiklik yapmak istediğiniz kamera ismi üzerinde parmağınızı bırakmadan basılı şekilde tutunuz. (Long Click özelleği kullanıldı.) Aşağıda gösterildiği şekilde yeni bir sayfa açılacaktır. Sayfa içerisinde tıklamış olduğunuz kamera bilgileri gelecektir. Delete yani sil butonuna tıkladığınızda bu kamera bilgilerini listenizden silmiş olacaksınız. Seçmiş olduğunuz kamera bilgilerini değiştirebilirsiniz. Update yani güncelle butonuna tıkladığınızda ise bu kamerada yapmış olduğumuz değişiklikleri listemize kaydetmiş oluyoruz. Tıkladıktan sonra liste güncellenmektedir. Herhangi bir işlem yapmak istemiyorsanız Cancel yani İptal butonuna tıklarsanız çıkış yapılıp kamera listesine dönülecektir.

cctv ip default password app tutorial

 

cctv ip default login password app tutorial 

 

NOT : Uygulama geliştiricisi tarafından yüklenen kameraları silerseniz tekrar geri getirmek için uygulamayı kaldırıp tekrar kurmalısınız. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurduğunuzda sizin tarafınızdan eklenen kameralar silinmiş olacaktır.

 

Kamera Şifresi Arama, Uygulama Hakkında Bilgiler, Paylaşma ve Oylama Seçenekleri

Ugulamada sağ üst köşedeki büyüteç ikonuna tıklayarak aramak istediğiniz kameranın ismini yazınız. Aradığınız kelime ile kamera isimleri içerisindeki harfler eşleştirildikten sonra sıralı bir şekilde kamera listesi gösterilmektedir.

Vote (Oy ver) : Uygulamayı geliştirmeye yardımcı olmak için uygulamaya oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. İsteklerinizi yazarsanız uygulama geliştirme aşamasında isteğinizi yerine getirmeye çalışırım.

Share (Paylaş): Uygulamayı istediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Contact EMail (İletişim): Uygulamayı istediğiniz kişilere mail olarak gönderebilirsiniz. Bana isteklerinizi mail ile iletebilirsiniz.

Privacy Policy (Gizlilik Politikası): Uygulama hakkında Google Play Gizlilik Politikası bilgilerini içermektedir.

About App (Uygulama hakkında) : Uygulama hakkında bilgileri içermektedir.

 cctv ip dvr super default password app tutorial

 

 cctv ip default login password app tutorial

Yorum ekle


Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
01266435
Bugün
Ay
Toplam
290
5232
1266435

Your IP: 34.239.176.54
2024-06-14 18:52