Otomobillerinizin anahtar kodlarını öğrenmek için servisler çok fazla para istemektedirler . Arabanızda kullandığınız teyp markasına göre verdiğim programlar işinize yarayacaktır. Servislerin kullandığı programların aynısıdır. Uzun bir uğraş sonucu temin ettikten sonra sizlerle de paylaşmak istedim. Kullanabileceğiniz programları linklerden indirebilirsiniz.

Bu  teyplerde kod girmek için yapılacak işlemler;

1- Kontağı açın. Teyp kapalı olsun.

2- AS tuşu na basılı tutun ve teybi açın. Teybi açtığınızda ekranda SAFE yazarken 10 _ _ _ _ şekli gelecektir. Kod girişini açmış oldunuz. Şimdi kodları gireceksiniz. Buradaki 10 sayısı 10 deneme hakkınız olduğunu göstermektedir. Yanındaki dört boşluk ise dört basamaklı gireceğimiz kod kısmını ifade ediyor.

3- İlk kodumuzu girmek için teybin üzerindeki 1 numaralı tuşa basarak ekranda gireceğimiz kodun ilk sayını giriyoruz. Diyelim ki 1234 kodunu gireceğiz. 1 tuşuna iki defa basıyoruz. Bir kere bastık 0 oldu bir kere daha basıyoruz 1 oluyor. Kodun ilk harfini girmiş olduk. Girdiğiniz sayı zaten ekranda görünüyor.

Corsa C aracım genellikle ışıklara geldiğimde araba yavaşladığında direk stop ediyordu. Rölantide herhangi bir sorun yoktu. Tam yavaşlarken pat diye stop ediyordu. Her zaman stop olayını yapmıyordu. Bazen sıklıkla bazen ise belirli aralıklarla oluyordu. Araba stoptan sonra hata ışığı yanıyordu. Daha sonra biraz fazla gaz vererek bir kaç saniye sonra çalışıyordu. Işık da sönüyordu. Ama bir defa 15 dakika çalışmadı. Az daha akü bitecekti. Hatayı tamircide makinadan okutturdum. Hata Krank Devir Sensör A hatasıydı.

01227160
Bugün
Ay
Toplam
298
14962
1227160

Your IP: 3.237.34.21
2024-02-27 11:29